Ja

fot. Filip Klimaszewski

Z wykształcenia jestem kulturoznawcą – absolwentem Instytutu Kultury Polskiej UW. W latach 2008-2009 studiowałem też fotografię w Warszawskiej Szkole Fotografii, a od 2013 roku pracuję jako fotoedytor w „Newsweek Polska”.​

Moje zdjęcia były publikowane m.in. w: „Newsweeku”, „Polityce”, „Tygodniku Powszechnym”, „Wysokich Obcasach”, „Charakterach”, „Dialogu”, „Sensie”, „Książkach. Magazynie do czytania”, „Gazecie Magnetofonowej” i „ Midraszu”.

Niektóre z wykonanych przeze mnie portretów można kupić przez FORUM Polską Agencję Fotografów. Zachęcam też do bezpośredniego kontaktu w sprawie indywidualnych i biznesowych sesji.

Poza fotografią, w czasie wolnym, zajmuję się muzykowaniem z przyjaciółmi, od czasu do czasu publikuję też recenzje książek i płyt. W 2015 roku nakładem wydawnictwa naukowego Nomos ukazała się moja książka „Nowy Ateizm. Analiza krytyczna”. W JCC Warszawa wraz z Mikołajem Grynbergiem współtworzę redakcję zina „Lamalo”, w którym publikuję przeprowadzanie i ilustrowane przeze mnie wywiady.

e-mail: mikstarzynski@gmail.com

https://www.instagram.com/mikstarzynski/